DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Kompozitní hranoly HYBRIDTHERM

Kompozitní hranoly HYBRIDTHERM

Okna a dveře z těchto kompozitních hranolů jsou ideálním řešeím pro pasivní domy. 

Okenní hranoly pro dřevěná okna nebo kombinovaná okna dřevo - hliník s nanoporézním high-tech izolačnim materiálem Spaceloft®, se kterými je možno u námi dodanách okenních systémů dosáhnout hodnoty až 0,4 W/m2K.


Konstrukční princip

Hranoly jsou sestaveny jako vícevrstvé, přičemž v jednotlivých vrstvách jsou individuálně vyfrézovány drážky jako u předchozího typu hranolu. Do nich je vložen nanoporézní materiál Spaceloft®.  

Na každém konci hranolu je ponechána konstrukční zóna pro pevné spojení jednotlivých spojů. Toto řešení umožňuje provádět rohové spoje obvyklým způsobem a zaručuje stejnou pevnost a životnost jako u standardního provedení spoje klasického dřevěného eurookna.

Výroba

Okenní hranoly HYBRIDTHERM od firmy Holz Schiller pro dřevěná okna a dveře jsou vyráběna individuálně podle Vámi zadané zakázky a rozměru dřevěného okna, a dále dle jejich umístění a funkčnosti v konstrukci oken. Každý profil je číselně jednotlivě vyfrézován, zkostruován, zkontrolován a označen. 

Stejným způsobem je materiál pečllivě přípraván firmou Holz-Schiller pro naši společnost Dako i pro dřevohliníková okna pro pasivní domy.

V pasivních domech je možné kombinovat i další kontrukční prvky, aby bylo kombinací dosaženo minimálního Uw. Můžete si tomto přečíst více v odkazu zde

 

 

 

 

Vlastnosti Spaceloft®

nanoporézni high-tech izolačni materiál

tepelná vodivost 0,013 W/m2K

vodoodpuzujici/hydrofobni

aktivně dýchající / difuzně otevřený

tlumí zvuk

odolný vůči tlaku

nehořlavý

není nebezpečným materiálem ve smyslu přepisů o nebezpečných látkách

Cenu vašich oknen, dveří neb posuvných stn se můžete dozvědět zasláním online cenové poptávky.

Další podrobné informace rádi poskytnou obchodně-techničtí zástupci pro okna a dveře společnosti Dako spol. s r.o.

zpět