výroba v Ostravě

DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Smrkové sendvičové hranoly fixní a cinkované

Smrkové lepené hranoly jsou ve střední a západní Evropy nejpouživanějším materiálem pro výrobu dřevěných oken a dveří.

Pro mnoho výhodných vlastností doporučujeme pro okna a dveře právě smkovou surovinu. 

více

Modřínové lamelové hranoly fixní

Modřínové řezivo je tradičnm a ověřeným materiálem pro výrobu dřevěných oken.

Cenou patří mezi luxusní výrobky, cena je daná hlavně vysokou výrobní náročností, kterou nezvládne každá firma -  na zpracování modřínu je třeba být jako výrobce dostatečně technologicky a strojově vybavem, nutný je i obdorně školený personál, který okno vyrábí ve výrobních halách. Výsledkem jsou vysoké technické, užitné a vzhledové vlastnosti. 

více

Meranti lamelové hranoly fixní

Okna a vstupní dveře z meranti lepených hranolů jsou u zákazníků oblíbené pro vzhled připomínající dubové výrobky a pro odlišnou strukturu. Jsou nejčastější volbou pro vchodové dveře. 

Odlišné pohledové vnímání je ovlivněno střídáním točivosti vláken a poněkud výraznější reliéf a není výrazný podélným střídáním letokruhů. Meranti dřevina má snad všechny přednosti dřevin - technologickou užitnost trvanlivost a minimální předpoklad ke kroucení. 

více

Dubové lamelové hranoly fixní

Dubová okna a především vstupní dveře patří mezi skutečně luxusní výrobky. Vysoká cena je oprávněná pro kvality těchto výrobků. 

Ne každý výrobce má výrobní kapacity a výrobní technologie pro zpracování tak mimořádně tvrdé a odolné dřeviny, jako je dub. Postupem doby ale disponujeme velice moderním strojním vybavením, které zvládne dokonale zpravoat i tyto "kamenné" dřeviny.

více

Borovicové hranoly fixní a cinkované

Naše společnost Dako jen omezeně nabízí okna z borovice, protože bělavá část borového dřeva je náchylná k poškození hmyzem a modrání.

Další nevýhodou je vyšší obsah pryskyřice, což způsobuje "slzení", na rámu lze i přes povrchovou úpravu shledat kapénky mízy.

I přes to můžete na borovici trvat pro její přenádhernou kresbu, ale za některých předpokladů.

více

Kompozitní hranoly AIROTHERM

Volbou oken z kompozitních hranolů dosáhnete snížení prostupnosti tepla Uw. 

Tenká konstrukční vrstva slouží jako spojovací výztuha a zároveň vytváří v meziprostoru vzduchové komůrky pro zlepšení hodnoty tepeného odporu okenního hranolu.

více

Kompozitní hranoly HYBRIDTHERM

Okna a dveře z těchto kompozitních hranolů jsou ideálním řešeím pro pasivní domy. 

Okenní hranoly pro dřevěná okna nebo kombinovaná okna dřevo - hliník s nanoporézním high-tech izolačnim materiálem Spaceloft®, se kterými je možno u námi dodanách okenních systémů dosáhnout hodnoty až 0,4 W/m2K.

více

Kompozitní hranoly FLEXITHERM

Okna i dveře mohou být vyrobena z hranolu s korkovou tepelně izolační vložkou. Umožní to snížit tepelnou prostupnost Uw. 

Hranoly FLEXITHERM pro dřevěná okna jsou podobně jako hranoly HYBRIDTHERM nebo AIROTHERM sestaveny jako vícevrstvé s individuálním drážkováním, do kterých jsou v případě hranolů FLEXITHERM od firmy Holz Schiller vlepeny tepelně-izolační korkové vložky s vysokou pevností.

více
 • VÝROBA A PRODEJ:
  - DŘEVĚNÁ OKNA
  - EUROOKNA
  - VCHODOVÉ DVEŘE
  - POSUVNÉ DVEŘE A STĚNY
  - ZIMNÍ ZAHRADY

 • DAKO spol. s r.o.
 • Slovenská 1103/4, 70200 Ostrava

 • tel. 596 133 629
  777 701 103
 • okna@nizkoenergeticky.cz
© DAKO spol. s r.o., vytvořil diarek.cz