DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Návody na montáže

Návod na montáž dřevěných oken - EUROOKEN

 Montáž eurookna lze definovat jako spojení okenního rámu a stavební konstrukce tak, aby byly splněny všechny potřebné předpisy a parametry, a dbát na to, aby byla správně vyhotovena připojovací spára mezi rámem okna a stěnou budovy. Správná montáž má vliv nejen na tepelnost prostupnost Uw, ale i na funkčnost a vzhled okna.

Naši pracovníci jsou školení a mají mnohaleté denodenní zkušenosti se specializací právě na montáže, což zaručuje kvalitu práce. 

...více

Montáž vstupních dřevěných dveří

Montáže a servis provádí kvalifikovaní a dlouho zkušení pracovníci. Montáž a hrubá práce je otázkou dne, pokud je stavba dobře připravena.

Je důležité zajistit bezchybnou montáž, jedině tak je zachována adekvátní hodnota Uw, koeficientu tepelné prostupnosti.

Montáž vstupních dveří provádí v rámci zakázky naše společnost DAKO spol. s r.o, pokud nejste obchodními odběrately. 

...více

Komprimační pásky jako nejnovější řešení efektivní montáže

Okna jsou zdrojem největších tepelných ztrát. Proto je třeba zamýšlet se nejen nad odpovídajícím okenním profilem, ale i nad montáží oken. Jedině tak lze dosáhnout co nejideálnějšího těsnění tak aby se zabránilo rosení a dokonalému přerušení tepelných mostů. 

Nabízí se nově možnost montáže pomocí komprimačních pásek namísto klasické PEU pěny. Společnost DAKO spol.s r.o. nabízí tu nejlepší, co dosud trh vyvinul: Illmod Trio+.

...více

Základní pokyny pro výměnu skel

V některých případech se stane, že je sklo okna rozbito či poškozeno - vlivem nehody na zahradě, při hře nebo zejména při pokusu o vykradení. 

V takovém případě lze dojednat s naší společností DAKO zasklení naprosto stejným druhem skla. Díky našim archivům a databázím není problém do momentu vyhledat podrobné konstruční údaje vaší zakázky.

...více