DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Montáž vstupních dřevěných dveří

Montáž vstupních dřevěných dveří

Montáže a servis provádí kvalifikovaní a dlouho zkušení pracovníci. Montáž a hrubá práce je otázkou dne, pokud je stavba dobře připravena.

Je důležité zajistit bezchybnou montáž, jedině tak je zachována adekvátní hodnota Uw, koeficientu tepelné prostupnosti.

Montáž vstupních dveří provádí v rámci zakázky naše společnost DAKO spol. s r.o, pokud nejste obchodními odběrately. 


Základní proces montáže dveří

Co u zákazníka probhá během montáže vchodových dveří?

Základem montáže je přesné usazení, měření libelou, klínkování a zapěnění PU-pěnou. Po té,co pěna zatrvdne, se montují obložky a pak se zavěsí dveřní křídlo. 

Při montáži dřevěných dveří dochází k mechanickému upevnění přímým uchycením dřevěného dveřního rámu prostřednictvím tzv. turbo šroubů do zdiva stavební otvorové výplně. Při bezchybném chodu a ukončení mechanického uchycení dveřních rámů následuje vyplnění spáry - montáž polyuretanovou pěnou.

Tepelně-izolační výplň při montáži

Je třeba důsledně dodržovat technické předpisy, protože i výplň spáry okraje okna je jedním z faktorů působících na součinitel prostupu tepla  Uw, a rovněž ovlivňuje vnitřní povrchovou teplotu.

Není-li dodržen vhodný montážní postup, dochází ke kondenzování vody a následné tvorbě plísní či jiným problémům.

Jak se připravit na montáž a její průběh

Po zákaznících se požadujeme, aby v případě novostavby byla dokončena hrubá stavba, a co se týče otvorových výplní, dokončeny zednické práce. 

V případ rekonstrukce stačí odklidit prostory kolem vstupného otvoru z venkovní i vnitřní strany tak, aby se zde dalo manipulovat a pohybovat s nově přinesenými dveřmi.  

Montáže provádíme průběžně v rámci celého roku, s vyjímkou mrazivých teplot, kdy z technických důvodů není možné okna montovat. 

Zákazník a montáž společnosti DAKO spol. s r.o.  

Jen málokdy si zákazník zvolí, že si bude montovat dveře sám. Ačkoli si může myslet, že by tímto mohl ušetřit, například díky svému vyučení, je nutné si uvědomit, že pro montáž je třeba mnoho speciálních výrobků, které nemusí být běžnému spotřebiteli dostupné. Hrozí také větší riziko reklamací. 

Otvorové výplně bez montáže dodáváme většinou obchodníkům nebo stavebním firmám, kteří dále v rámci svých firem okna prodávávají.   

V naprosté většině případů osazuje naše společnost DAKO spol. s r.o. Je nutné si domluvit datum a čas montáže na našem obchodním oddělení, kde zaeviduje vaši zakázku a budeme se vám snažit vyhovět. Případné změny termínů je vhodné konzultovat také s ní. 

Montáž je většinou záležitst jednoho dne, dle složitosti a rozsáhlosti zakázky. 

Montáž je posledním krokem cesty okna k zákazníkovi. Nezajišťujeme však zednické práce zahrnující finální opravy omítky a zdi, toto si musí zákazník zajistit sám. 

Mnohaleté zkušenosti 

Je nutné říci, že na montáže jezdí je lidé, kteří mají mnoho let zkušeností se všemi druhy dveří – rámových i sendvičových, i automaticky otevíracích, do různých druhů budov.

To jak do rekonstrukcí, tak do novostaveb a také pasivních dřevostaveb.

Proto i našich pracovníků nesmírně ceníme. 

Doufáme, že i vy budete spokojeni s průběhem a organizací montáže. 

 

Přijdte si vše nezbyté i kolem montáže vnitřních dveří domluvit na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. 

 

 

 

 

 

 

 

zpět