DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Skla a zasklení

MASTERGLASS - krása a funkce

Díky čtveřici hlavních vzorů palety výrobků SCC MASTERGLASS je možné objevit nové možnosti využití skla v architektuře stavby. 

Skla si hrají se světlem - jejich zvláštní průsvitnost zajišťuje optimální světlost v místnosti, přičemž zachovává diskrétnost prostoru a soukromí lidí.

Tato nová generace skel je součástí mnoha projektů. Využívajíce k vytváření rafinovaného prostředí a to jak v oblasti bytové výstavby, tak i v komerční sféře (kanceláře, obchody, hotely, restaurace...)

...více

Dvojskla - gro efetivního zateplení

Co je dvojsklo a proč si jej vybrat?  Možná, že váháte zda vybrat pro vaše okna tzv. dvojsko, dvojsko s jeho kombinaci s některou se specilní fólií (bezpěčnostní, tepelnou, protihlukovou.)

Společnost DAKO spol. s r.o. se nabízí informace které, vás dovedou k jasné představě.

...více

Trojskla - jistota energetických úspor

Především zvyšování nákladů na vytápění a vede k úvahám o co nejefektivnější izolaci a stále většímu počtu nízkoenergetických a ekologicky šetrných staveb.

K tomu přispívá i nová generace oken s výkonnými izolačními trojskly, které společnost DAKO spol. s r.o. nabízí do svých oken a dveří. 

...více

Samočisticí sklo SGG BIOCLEAN

SGG BIOCLEAN je samočisticí sklo, které využívá působení dvou přírodních vlivů - UV záření a vody. Účinně působí proti nečistotám usazeným na vnější straně okna. 

Jak funguje?

...více

Variace ornamentních skel

Charakteristické jsou více či méně viditelné ornamenty na povrchu skla. Ploché sklo je jednostranně vzorované, přičemž lze dosáhnout různých plastičností a vzhledů.

Ornamentní sklo je nejlepším tam, kde je požadováno dosáhnout neprůhlednosti, ale pronikání světla by nemělo být zabráněno. Je vhodné jej použít například do vchodových dveří či světlíků. 

Vitráže lze aplikovat do izolačních skel. 

...více

Rámeček SWISSPACER - eliminace tepelných ztrát

Rámeček SWISSPACER je inovativní technologie aplikovaná do meziprostory za účelem zvýšení technických parametrů okna, zejména snížení tepelné prostupnosti Uw. Kromě toho omezuje kondenzaci vody rozhraní skla a rámu, k čemuž může docházet, pokud není vhodně zajištěno větrání prostor. 

DAKO aplikuje SWISSPACER do všech typů profilů, za prvé, rámeček v meziprostoru zasklení je standartní technologickou součástí oken, a za druhé, energetické úspory jsou díky rámečku opravdu velké. 

...více

Eurookna a dveře DAKO nabízejí inovativní zasklení

DAKO spol. s r.o. reaguje na nějnovější poznatky vývoje materiálů a rozholo e inovovat standartně dodávaný typ zasklení. Díky spolupráci s předním evropských dodavatelem skel, Saint Gabain Solution, přebírá nejnovější poznatky týkající se odstínu zasklení pro  eurookna. Doposud používané báze zasklení SGG PLANILUX bude postupně kompletně nahrazeno novou sklovinou SGG PLANICLEAR, která je více transparentní, méně nazelenalá a technologicky dokonalejší,  přičemž cena bude stejná. 

...více