DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

MASTERGLASS - krása a funkce

MASTERGLASS - krása a funkce

Díky čtveřici hlavních vzorů palety výrobků SCC MASTERGLASS je možné objevit nové možnosti využití skla v architektuře stavby. 

Skla si hrají se světlem - jejich zvláštní průsvitnost zajišťuje optimální světlost v místnosti, přičemž zachovává diskrétnost prostoru a soukromí lidí.

Tato nová generace skel je součástí mnoha projektů. Využívajíce k vytváření rafinovaného prostředí a to jak v oblasti bytové výstavby, tak i v komerční sféře (kanceláře, obchody, hotely, restaurace...)


 Možnosti využití MASTERGLASS 

- Užitnost, bezpečnost, design, působivost materiálu, světelný efekt

- Jedno ze skel slouží jako termoizolačního zasklení běžných oken, vstupních dveří, posuvných stěn a fixních zasklení. Kombinace například se zabarveným odrazivým sklem je mimořádný estetický zážitek

- Výhodné využití v koupelnách, toaletách, schodištích - všude, kde se vyžaduje trvalé neprůhledné, ale kvalitně osvětlené vnitřní prostory v účelném a moderním pojetí

- Designové řešení interiéru a exteriéru staveb a venkovní architektury v jednom stylu - okna, vstupy, posuvné stěny, příčky, celoskleněné vnitřní dveře, nábytek, schodišťové stupně, dlaždice, zábradlí, zasklení balkónů, police, sprchové kouty

- Výrobky řady MASTERGLASS je možné dále opracovat ohýbáním, postřibřením či emeilováním pro získání ultramoderního vzhledu.

  

Spojení designu a bezpečnosti

Skla SGG MASTERGLASS jsou koncipována tak, aby se dala kalit a lepit na bezpečnostní skla. Tím splňují požadavky na bezpečnost, mimo jiné i v prostorách přístupných široké veřejnosti.

Designové příklady variací skel řady Masterclass   

Master-care

                                                                                                                                       -

  

 Master ligne

 

 Master point

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Master ray

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolik by stále vaše nová okna, dveře či prosklené dveře? Záskejte představu díky zaslání online poptávky! 

Další podrobné informace rádi poskytnou obchodně-techničtí poradci pro okna a dveře Dako spol. s r.o.

zpět