DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Eurookna a dveře DAKO nabízejí inovativní zasklení

Eurookna a dveře DAKO nabízejí inovativní zasklení

DAKO spol. s r.o. reaguje na nějnovější poznatky vývoje materiálů a rozholo e inovovat standartně dodávaný typ zasklení. Díky spolupráci s předním evropských dodavatelem skel, Saint Gabain Solution, přebírá nejnovější poznatky týkající se odstínu zasklení pro  eurookna. Doposud používané báze zasklení SGG PLANILUX bude postupně kompletně nahrazeno novou sklovinou SGG PLANICLEAR, která je více transparentní, méně nazelenalá a technologicky dokonalejší,  přičemž cena bude stejná. 


Použití nové skloviny SGG PLANICLEAR bude mít dvě pozotovní změny: jasnější odstín skla a také technické parametry nových povlaků pro izolační skla. Při použití v izolačních dvoj- a troj- sklech je dosaženo lepších parametrů ve srovnání s původní sklovinou.

S větší čirostí nové skloviny SGG PLANICLEAR (sklovina je méně nazelenalá) přichází celá řada výhod a to především věrnější podání barev.

Toto se pozitivně projeví zejména u skel s potiskem , i u skel vrstvených SGG STADIP MAT, kde je použita matná folie, dochází k výraznému poklesu nazelenalého nádechu.  A samozřejmostí je výrazné zlepšení i u fasádních protislunečních skel typu SGG COOL-LITE. 

Přijděte si prohlédout nová skla na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o., těšíme se a vás. 

 

zpět