DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Trojskla - jistota energetických úspor

Trojskla - jistota energetických úspor

Především zvyšování nákladů na vytápění a vede k úvahám o co nejefektivnější izolaci a stále většímu počtu nízkoenergetických a ekologicky šetrných staveb.

K tomu přispívá i nová generace oken s výkonnými izolačními trojskly, které společnost DAKO spol. s r.o. nabízí do svých oken a dveří. 


Technologie trojskel

Přidáním další vrstvy k bázi izolačního dvojskla lze tepelné ztráty okna dále snížit až na hodnotu U=0,6. Použití fólie namísto prostředního skla je výhodné i proto, že se nezvyšuje hmotnost zasklení.Izolační trojskla poskytují maximální izolaci před tepelnými úniky a díky vysoké hodnotě zaručují optimální příjem tepla zvenčí. 

Tento výrobek v sobě kombinuje vynikající tepelně izolační vlastnosti trojskel s vysokou hodnotou g nejlepších dvojskel. Tím dosahují okna společnosti DAKO spol. s.r.o. optimální energetické bilance.

Technologie skla používaní pro výrobu eurooken DAKO spol. s.r.o. je  vhodné jak pro zasklení pasivních či nízkoenergetických domů, tak i do rekonstrukcí, kde se bude podílet i a vyšší míře obytného komfortu. 

Komplexní energetický projekt

Ve všechny typech staveb by však měla být komplexně řešena energetická bilance domu a zvláště problematika vlhkosti. Mohlo by se mohlo stát, že investované peníze nebudou využity; kolem oken ve starší renovované stavbě se v případě nekomplexně zpracovaného projektu zateplení může začít tvořit vlhkost a vyskytnout se rosení. Toto ale není chybou výrobce z důvodu štatně vyrobených oken. Více o tématu rosení skel a správném větráí se můžete dočíst kliknutím zde.  

Přijděte si vybrat své eurookna s trojsklem na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o, rádi vás uvítáme. 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Teplá“ hrana - Rámeček Swisspacer

K ještě efektivnější tepelné izolaci, především na okrajích zasklení, doporučuje společnost DAKO spol. s r.o. použití distančního rámečku s tepelnou hranou z řad SWISSPACER. Tento systém snižuje tepelné ztráty na okrajových oblastech lépe než běžné hliníkové rámečky, zlepšuje tepelnou izolaci celého okna a snižuje koeficient prostupu tepla Uw.

Kolik stojí okna či prosklené posuvné stěny v prvedení s trojskly pro vaši stavbu? Zjistíte to jednoduše zasláním online poptávky. 

Rádi vám s celou problematiku zasklení pomžeme na obchodním odddělení společnosti DAKO spol. s r.o. osobně. 

zpět