DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

SIKKENS DURAFLEX - standard u DAKA - bez příplatku

SIKKENS DURAFLEX - standard u DAKA - bez příplatku

 Firma DAKO spol. s r.o. používá k povrchovým úpravám systémy SIKKENS. Zvolila doposud nejvyšší vyvinutou třídu pro povrchové úpravy dřevěných oken a dveří - Sikkens DURAFLEX. 

Jako svůj náskok před konkurencí se rozhodla k výzmanému kroku: Nabízet barvu DURAFLEX v cenovém standardu oproti příplatku u konkurece. 


 Tato technologie v praxi znamená velmi vysokou odolnost lakového filmu vůči působení povětrnostních vlivů.
 

Efekty systému Sikkens DURAFLEX

 Díky technologie Duraflex bude Vaše okno ošetřeno zárukou nepřísněších standardů a nenovějších výzkumů. Barvy se oproti předchozímu systémům liší: 
 
-dosažením trvalé elasticity
-extrémní odolnosti vůči působení povětrnosti
-ideálního přizpůsobení se dřevěnému povrchu
-vysoké a dlouhodobé ochrany proti UV záření
-výborné ochrany před působením vlhkosti
-díky technologii dokonalého plnění pórů dlouhodobější životnost
-snadné přetírání
 
Pro získání špičkové povrchové úpravy dřevěných oken a dveří je používán Cetol WF 952/957 v kombinaci se speciální izolační mezivrstvou Cetol WM 675. V těchto technoogiích je použit patentovaný elektrochemický způsob zablokování prostupu doprovodných látek ze dřeva do následných lakových vrstev.
 

DAKO spol. s r.o. jako vedoucí firma na oknařském trhu

Jsme téměř první z firem v České republice, která se k této povrchové úpravě rozhodla ve svém know-how přejít. Odpovídala tomu  i finanční náročnost - byo nutné kompletně inovovat výrobní systém. Chceme tak dosáhnout nejvyšších kvalit a přejímat zahraniční novinky. 
 
Zároveň se rozhodla k odvážnému kroku - nabídnout vým zákazníkům v cenovém standardu barvy, které u konkurečních výrobců dostanete za příplatek. Motivací je pro nás spokojený zákazník, je to pro nás otázka hodnoty. 
 
Ve spolupráci se zástupci koncernu AKZO NOBEL, Jipa Sikkens s r.o., můžeme díky zákazníkům potvrdit kvalitu těchto krycích povrchových systémů.
 
Přijdtě si i vy vybrat svá okna a dveře na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. 
 

 

zpět