DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Sikkens - od základního nátěru po konečnou vrstvu

Sikkens - od základního nátěru po konečnou vrstvu

Barvy SIKKENS mají tradici a více než 200 let představují nejvyšší kvalitu. Proto je Sikkens vedoucí společností v profesionálních úpravách dřevěných povrchů.

SIKKENS používá i společnost DAKO spol. s r. o.. Systémy SIKKENS DURAFLEX, které používáme, jsou doposud nejvyšší vyvinutou třídou pro úpravu dřeva. 

Aby bylo dřevo chráněné před vnějšími vlivy, vyžaduje zvláštní úpravu. Nabízíme vám široký výběr produktů nejvyšší kvality pro dokonalý povrch a vzhled dřeva.


Nátěrové hmoty na dřevo slouží k vytváření efektivní bariéry proti vnějším a povětrnostním vlivům. 

Kvalita použité nátěrové hmoty je pravidelně ověřována v dlouhodobých testech životnosti ve státních i specializovaných zkušebnách. 

Naše speciální systémy povrchových úpravy dosahují nejvyšší efektivity, pokud jsou aplikovány jak jednotný komplexně řešený systém: Na impregnaci, základní vrstvu, mezivrstvu a konečnou vrstvu se používá produkt stejné technologie a firmy. 

 Skladba nátěru

1. Máčecí vrstva na vodní bázi uplatněna před broušení pro možnost odstranění  zvedajících se vláken dřeva.

2. Vrstva – hloubková impregnace proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu hydrostatickým máčením.

3. Vrstva - základní impregnační vrstva ve stejném odstínu jako mezivrstva a vrchní vrstvy povrstvována nanášená rovněž hydrostatickým máčením.

4. Vysokotlaké stříkání stříkacím zařízením mezivrstvy - lazury nebo krycí barvy.

5. Vysokotlaké stříkání stříkacím zařízením vrchní - konečné vrstvy - lazury nebo krycí barvy.

 

Impregnace a impregnační základní nátěr

Stavební materiály musejí být chráněny proti škodlivé absorpci vody. S našimi produkty můžete například úspěšně ochránit dřevo před zamodráním a hnilobou a zmírnit probarvení dřevozbarvujícími doprovodnými látkami ve dřevě. Tuto ochranu dřeva vám navíc dokládáme certifikátem RAL – o ověřené účinnosti a také dobré snášenlivosti se životním prostředím.

 

Vnější povrchová úprava - funkce a designe

Krycí systémy povrchových úprav

S těmito produkty se značně prodlužuje životnost dřevěných oken a dveří. Krycí povrchové úpravy jsou totiž obzvláště odolné proti povětrnostním vlivům a použitelné především ve venkovním prostředí. Barva je ve výsledném efektu plná a krycí, dle volby odstínu. 

Lazurovací systémy

Zákazníci si často vybírají lazury pro svá okna a dveře. Ty obzvláště zdůrazňují přírodní vzhled dřeva. Povrchová úprava navíc zajišťuje optimální ochranu dřeva těch nejvyšších standardů. 

 


Produkty pro ošetřování

Pravidelná a svědomitá péče o dřevo prodlužuje intervaly renovačních a obnovovacích prací. Proto vám Sikkens nabízí speciální výběr prvotřídních produktů stejně tak jako i ošetřovací sadu LONGLIFE.

Přijděte se o povrchové úpravě a barvách poradit na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o, rádi vás přivítáme. 

 

 

zpět