DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Proč zvolit DAKO

Tepelně izolační vlastnosti

Nejmodernější profily oken, certifikace a pravidelné kontroly příslušných státních orgánů jsou garancí té nejlepší možné technologické vyspělosti.

Naše okna můžete s tím nejlepším vědomím vsadit i do nejnáročnějších podmínek extrémně pasivních výstaveb.

Nabízíme i nejoptimálnější řešení pro zateplovaní a rekonstrukce starších domů. 

Technicky sofistikované strojní vybavení

Snažíme se aktualizovat naši výrobu tak, aby měl zákazník jistotu nejlepšího možného zpracování.

 
Proto investujeme do strojní výroby a její znalosti. Naše haly zahrnují počítačem řízené CNC stroje, moderní lakovnu, při výrobě používáme laserové zaměřování...
 
Každý z našich zaměstnanců je na svůj krok ve výrobě odborníkem, proto má u nás ve firmě každý své vážené místo.

U nás vysoký standard bez příplatků

Naše nabídka zahrnuje povrchovou úpravu barvami Sikkens v systému DURAFLEX ve standardu ceny.

K tomu dodáváme našim zákazníkům v rámci kování bezpečnostní protikusy, zařízení, které bezpečně zabrání zlodějům vypáčit okna, což je obvyklý trik při násilném vloupání.

U nás za kvalitu není třeba vynakládat finance navíc. 

Vysoká bezpečnost ve standardu ceny

Dlouholetá zkušenost v oboru vedla pro výběr těch nejlepších možných prototypů kování a jejich dodavatelů.

 

Jako jediní výrobci nabízíme všechny uzavírací body celoobvodového kování zabezpečené bezpečnostními IS čepy ve standardu ceny, což zvyšuje obranu proti vypáčení křídla z rámu, což je nejpoužívanější trik zlodějů.

Možnost rychlého dohledání zakázky

Jako zákazník si můžete být jist, že Vaše údaje u nás zůstanou pečlivě zaznamenány  v elektronických i fyzických archivech.

 
Je možné kdykoli dohledat přesné technologické údaje oken či dveří v případě, že byste chtěli vyhotovit další výrobky, nebo například vyměnit rozbité sklo, objednat přetírání přesně ve vašem odstnu, můžete se inspirovat řešením Vašich známých.

Kvalita zpracování a rodinná spolupráce

Naše firma je jedinečná rodinnou spoluprací na všech úrovních výroby. Výroba oken, dveří a jiných produktů ze dřeva je pro nás rodinným tématem, poutem i zábavou.

Zákazník proto může důvěřovat kvalitě, spolehlivosti a bonitě naší společnosti DAKO spol. s r.o.  

Střední velikost firmy, spolupráce rodiny a zakázková výroba umožňuje monitorování všech kroků procesů výroby: od zadání poptávky, přes cenotvorbu, výběr surovin, výrobu a finální montáž. Kvalita je navíc pravidelně kontrolována subdodavateli, státními orgány a náročnými laboratorní testy pro ověření platnosti kvalit našich výrobků a strojního zařízení.

 

Spokojenost, doporučení a reference od našich zákazníků

Nejvíce se pozná v realitě.

Dřevěná eurookna a dveře DAKO vám nabídnou komfort a bezpečí i při nejnáročnějších klimatických změnách a podmínkách. Často přijdou zákazníci sami, případně jejich příbuzní a známí po několika letech znovu s poptávkou na další okna či dohotovení dveří. To nás velmi potěší. 

Budeme se vážit toho, když i vy doporučíte naši firmu DAKO spol. s r.o. dále. 

Zkušenost, tradice a schopnost obstát

Trh a zkušenosti, ekonomické krize, povodně – to vše ostravská společnost DAKO spol. s r.o. ustála.

23 letá tradice rodinné firmy a zkušenosti v dřevařském oboru je obrovská kompetenční výhoda proti začínajícím výrobcům nebo prodejcům.

Rychlá dostupnost a ideální lokalita firmy

Naše firma sídlí na začátku modernizovaném úseku dálnice D4 na ulici Slovenské, která nově prochází Ostravou.

Aniž byste museli mít dálniční známku, můžete využít výhod dostupnosti autem v centru Ostravského regionu, popřípadě tramvají nebo autobusem. Firemní objekt dokonale zapadá do urbanismu firemního charakteru Slovenské ulice.

Pravidelně školený personál

Náš personál i techničtí pracovníci pravidelně podstupují školení a účastní se odborných seminářů a navštěvuje zahraniční veletrhy dřevného průmyslu.

Díky tomu dokáží zaměstnanci dokonale a bezpečně ovládat strojního zařízení a zajistit přebírání subdodávek. U všech zaměstnanců dbáme na odborné znalosti rozpoznání kvality své práce a předcházejících prací, na kvalitu dodávaných materiálů, a každý z našich zaměstnanců má alespoň teoretické znalosti o strojním vybavení, jejich ovládání a jejich funkčnosti.
 
To vše zaručuje, že s výrobkem zákazníka je nakládáno s tou největší péčí.