DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Sklopně posuvná stěna

Sklopně posuvná stěna

Unikátní systém posuvně sklopného kování Vám nabízí další možné řešení pro poholdlné a bezpečné otevírání. Prvky jsou vybaveny pojistkou a automatickou aretací. 

Výhodou je, že lze tyto typy kování použít pro křídla skutečně velké váhy, i pro křídla 200 kg, přičemž je zajištěna bezpečná manipuace. Rozměrná okna může i díky pákovému systémuovládat i malé dítě.   

Bezpečné kování pro hladký skluz 

Zásadní přednosti všech tří systémů jsou optimalizovaná náběhová křivka a odstup křídla od rámu, což umožňuje hladké použití a skluz. Díky spolehlivým pojezdovým vozíkům se křídlo nikdy nezasekne, ani při jakkoli neppatrném zacházení - okna jsou vybavena pojistkou proti vysazení na všech vozících.
 
Více bezpečí a funkčnosti pro posuvně sklopné prvky je navíc dosaženo díky zvětšené vzdálenosti křídla od rámu a optimální náběhové křivce. Díky tomu lze použít profily a skla s větší stavební hloubkou, tj. i profil IV 92.  
 
Posuvně sklopné dveře.

Automatická aretace 

Automatická aretace v dolní části při otočení kliky nahoru zajišťuje, že křídlo automaticky zapadne do posuné polohy. Při zavírání se naopak samo nastaví do pozice vyklápění. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Posuvně sklopná stěna s kolejcicí pro svůj specifický systém ovládaní 
 

 

Posuvně sklopné dveře.

 

Můžete se dozvědět cenu vaší sklopně posuvní stěny, zasláním online poptávky.  

O podrobnostech a možnostech vás rádi dále budeme informovat na obchodním oddělení společnosti DAKO spol. s r.o.