DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Zdvižně posuvná stěna - spolehlivost, jednoduchost, snadnost ovládání, design

Zdvižně posuvná stěna - spolehlivost, jednoduchost, snadnost ovládání, design


 

Zdvižně-posuvná stěna, známá jako tzv.  "posuvky" nebo-li HS portály jsou oblíbeným řešením prosklených teras, zimních zahrad nebo balkonů v rodinných domcích nebo menších panelácích.

Pro tyto typy dveř

í, stejně jako pro rozsáhlé zasklené plochy, je vzhledem k technickým parametrům a standardům právě dřevo

ideálním materiálem.

Zdvižně posuné stěny patří ke specializacím společnosti DAKO spol. s r.o., a zkušenosti odpovídají spokojeným zákazníkům. 

HS portál  - grál zdvižně posuvných stěn

Zdvižně posuvné sfěře jsou trendem v oknařském brandži.

Kouzlo je v tom, že zdvižně posuvné dveře v systému HS portálu (HEBE SCHIEBE) jsou komfortně ovladatelné, ale zejména předčí bezbariérovým prahem, který se tak stane součástí podlahové nebo terasní krytiny, a není třeba se obávat našlápnout nebo zakopnout. 

Posuvná křídla jsou často velkých rozměrů o velké hmotnosti. I přesto se díky technologicky spolehliému systému kování HS křídlo lehce posouvá ve vlastní kolejnici, nosné "vozíky" jsou skryty uvnitř posuvného křídla.

Zdvižně posuvné dveře jsou vybaveny nízkým sklolaminátovým GFK prahem, a ten má nejen nízkou výšku, ale také velmi nízký koeficient prostupu tepla vhodný pro pasivní domy.

Systém zdvižně posuvných stěn je minimálně poruchový, má dlouhou životnost. 

Volba HS portálů

Je vhodné myslet v dlouhodobém časovém horizontu- právě ve stáří hraje jednoduchost ovládání, přístup bez jakýchkoli překážek, zásadní roli. Mezi další jasné výhody patří nehlučnost a také snadná a zejména bezpečná údržba - také i při mytí. Není třeba manipulovat s otevíravými křídly. I proto jsou tato konstrukčí rešení vhodná pro vyšší patra budov. 

Pokud se rozhodujete, kde ve svých investicích pri novostavbě nebo rekonstrukci soustředit peníze, je rozhodně jistější nyní financovat HS portáy. Okna a dveře jsou totiž otázkach generační investice, a lidé si spíše vymění několikrát za život typ umyvadel či skříně než - li okna a dveře. 
 

 

 

 

 

 

 

 

Zkušenost v oboru stěnových systémů

a vzhledem k našim zkušenostem ve výrobě a montáži těchto typů otvorových výplní věříme, že zákazník bude po dlouhá desetiletí spokojen s rozhodnutím vyrobit i u společnosti DAKO spol. s.r.o právě teto typ dveří. Chcete instalovat zdvižně-posuvní stěny do zimní zahrady nebo do prostoru terasy? Kontaktujte naše obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. 

Svou představu o ceně HS portálu můžete mít zasláním online poptávky na naše oddělení.  

Díky HS portálům je zajištěna světlost prostoru a maximální otevření přírodě. Zdvižně-posuvné dveře jsou okrasou i praktickým prvkem prostoru

Zimní zahrady s HS portálem byvájí dominantou domu

 

 

 

 

 

 

Zdvižně posuvná stěna - pro jednoducost vhodné i do resturací a administratívních bud

zpět