DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Bezpečnostní venkovní žaluzie

Bezpečnostní venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou používány nejen k dosažení zastínění a ochraně proti povětrnostním vlivům či vyšší míry soukromí.  Kromě toho samozřejmě zatažené umožňují zajistit vyšší bezpečnostní ochranu - pevně instalované lamely jsou velice odolnou bariérou.

Žaluzie je v každé pozici blokována a nabízí dobrou ochranu před vniknutím.


Konstrukce venkovní žaluzie

Co se týče technologické konstrukce, jsou lamely pevné už jen svou pevnou a bytelnou stavbou o standarstní šířce 92 mm. Je možné nastavit různé nastavení sklonu lamel. 

Tvar lamely je vyvíjený zejména s ohledem na odolnost proti zlomení, okraj lamely je profilován pro utlumení dorazu, a to bez  viditelných spojovacích prvků mezi lamelami.

Lamela

Je odborný pojem pro hliníkový profil s vypalovaným lakem. Po obou stranách ja osazen kovovými držáky a zajištěn pomocí nerezové spony. V základním provedení se se jedná o tzv. typ G. Výhodou je také široká nabídka barev ve standardním provedení.

Boční vedení lamel

Toto řešení je provedeno jako lisovaný hliníkový eloxovaný profil, s plastovou protihlukovou vložkou, vestavěnými naklápěcími a tažnými elementy z kovu.

Ovládání

Ruční ovládání: pomocí bezúdržbové prachotěsné převodovky s vestavěnou brzdou a osvědčeným plastovým těsněním MALAX. Součástí je násuvná ovládací klika s plastovým povrchem.

Motorické ovládání: se spodním koncovým spínačem zabudovaným v nosném profilu, stejně jako konektor (oba díly). V tomto případě nesmí být motory zapojeny paralelně.

Přijděte se o bezpečnostích venkovních žaluziích informovat na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. 

zpět