DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Volitelné příslušenství

klika Hoppe

Na obchodním oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. si můžete pro vaše okna vybrat ze skutečně široké škály klik moderních, historizujích i rustikálních designů.

Firma Hoppe nabízí kliky, které zajistí nejen snadné otvírání, ale budou sloužit i jako zajímavý prvek.

                     

 

...více

Okenní klika TENTAZIONE řady MACO EMOTION

Disponuje-li v sobě okenní klika design a funkčnost, jde o kliku TENTAZIONE. Je to nejmladší a zároveň nepřehlédnutelně jiný člen rodiny klik MACO EMOTION v sortimentu nabídky Dako. TENTAZIONE Vás bude svádět k pohledům a dotykům. 

Tato novinka Vás zaujme na první pohled: okenní klika nevyčnívá z křídla. Naopak, je perfektně zabudovaná do plochy profilu křídla. Vzhledem k lehce vystouplému okraji její kryt dokonale zakrývá hrany frézování. Klika a okenní křídlo tak splývají v jeden celek a těší oko pozorovatele.

...více

Uzamykatelné okenní kliky TBT

TBT systém (Tilt Before Turn = vyklopení před otočením) se stále častěji používá ve veřejných budovách a zařízeních, jako jsou školy, školky, kliniky nebo domovech důchodců, z důvodu zamezení neoprávněnému otevření. Technika TBT přitom umožňuje zajištění kliky v poloze vyklopení (poloha 90°) klíčem. Další otočení kliky do polohy otevření (poloha 180°) je možné pouze po opětném odjištění.

Vyšší zabezpečovací funkce tam, kde je třeba, snadnější a pohodlnější manipulace, tam kde je to možné – přednosti, které hrají důležitou roli i u zařízení veřejných budov v rámci konjunkturního balíčku. Samozřejmě poskytuje HOPPE jakožto výrobce záruku na funkci 10 let i na všechny uzamykatelné modely okenních klik opatřené funkcí TBT4.

 

Okapnice GUTMANN AG - přírodní hliník

Konstrukční princip eurooken aplikuje pro maximální ochranu a zajištění termoizolačních vlastnosti okapnice z materiálů, které nevedou teplo. Okno je třeba z venkovní částí chránit proti venkovním vlivům počasí. 

Eurookna jsou z tohoto důvodu ochráněna na spodní straně křídla dvěma přídavnými okapnicemi z eloxovaného hliníku. 

...více

Účinna ochrana proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Síťje vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Vyrábí se na zakázku a to v několika variacích. 

...více