DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Účinna ochrana proti hmyzu

Účinna ochrana proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Síťje vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Vyrábí se na zakázku a to v několika variacích. 


 

Síta pevná

Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

 

Síta rolovací vertikální

 

  

                                    Síta rolovací horizontální

Rolovací síť je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna

 

 

 

 

Otvírava síta

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou. Šířka rámu činí 50mm. U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček.

Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

 

 

Síta posuvná        

 Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří.

Rám je u tohoto typu zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní čast je vedena kluzáky.

Konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do boku. 

 

 

Další podrobné informace rádi poskytnou obchodně-techničtí zástupci pro okna a dveře společnosti Dako spol. s r.o. Ostrava.

zpět