DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Dřevo-hliníková okna

Krása, účelnost, životnost, nízká údržba - DVA PRINCIPY

Hliník je všestranný, extrémně lehký, ale nezničitelný. To ve spojení se dřevemposkytuje optimální ochranu proti vnějším vlivům, jako je vítr, déšť a UV záření. 

Dřevo-hliníkové systémy DAKO kombinují vysokou tepelnou izolaci dřeva a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Výhodná kombinace, které vydrží celý život. 

...více

Vysoký tepelný odpor v systému MIRA therm

Pokročilý vývoj MIRA Therm vytvořil systém, který nastavuje nové standardy pro dřevo-hliníková okna.

Systém MIRA THERM 08 je vhodný nejenom pro pasivní a nízkoenergetické domy, ale splňuje i nejvyšší nároky energetické účinnosti.

...více

MIRA CLASSIC - jistota dřevohlíníku

MIRA CLASSIC dřevo - hliníkový systém Dako nabízí další z profilů pro všechny požadavky a varianty otvorových výplní - zdvižně posuvné systémy stěn, všechny standardní okenní konstrukce a profily, otevírácí variace a tvary oken, včetně oken šikých, kulatých a segmentových oblouků.

...více

MIRA CONTOUR - moderní vzhled, propracované technické řešení

Dřevohliníkové okna řady MIRA COUNTOUR nabízí konstrukci s čistým designem. Jasný, úhlový vzhled je charakteristický pro MIRA COUNTOUR  obrysu dřevo-hliníkového systému. 

 

Systém nabízí všechny standardní okenních konstrukce a tvary oken, včetně oken šikmých a kulatých.

...více

MIRA CONTOUR INTEGRAL - neviditelný rám křídla

Gutmann MIRA CONTOUR INTEGRAL je perspektivní technologie - více než jen řešení designu. Systém představuje úzký rám se zcela skrytými konstrukcemi křídla. Sklo je spolehlivě uchyceno v drážky po celém obvodu zasklení. 

Okno je možné zabudovat i se zcela zakrytými rámy - z exteriéru jsou vidět jen skla  a parapetní nebo prahové profily.

...více

Aluron GEMINI STRUCTURAL - venkovní sklo až k rámu

 Tato perspektivní techlogie nabízí všechny výhody dřevohliníkových oken. Je jedinečná svým designem, kdy je zasklení provedeno až k prahové konstrukci. Inovativní řešení spočívá v tom, že je sklo namontováno v profilu křídla.

...více

Povrchové úpravy dřevohliníkových oken - část hliníková

Barva zlepšuje design a celkový dojem stavby. Správná volba barvy je tedy rozhodujícím faktorem při navrhování budov.

DAKO  tisíce kombinací a variant  nabízí prakticky neomezený rozsah RAL a eloxovaných odstínů barvy na povrchy hliníkových profilů. Kromě toho nabízíme trendové povrchy jako velmi populární Art-deco s jemnou strukturou a jemné kovové efekty. Například provedení v bronzu působí nesmírně luxusním dojmem. 

Povrchy nejen dobře vypadají, ale mají obzvláště vysokou trvanlivost.

...více