DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

EUROOKNA IV 68

EUROOKNA IV 68

Profil IV 68 patří k vývojově nejstarším typům eurooknen. I když je kvallita dřevěných eurooken vysoká, vzhledem k pořadavkům  a možnostem novostaveb a zateplení si mnoho zákazníků už volí spíše vyšší třídu profilů, protože to znamená větší úspory na energii. I přesto dosáhnete velmi účinného zateplení, pokud se rozhodnete investovat právě do IV 68.  

Okna jsou vyráběny z vícevrstvého lepeného cinkovaného nebo fixního hranolu z dřeviny dle výběru. Tloušťka hranolu je 68 mm -  obecně platí, že čím širší hranol, tím lepší izolace dosáhnete.


Konstruční prvky IV 68

Okno je osazeno izolačními dvojskly s rámečkem SWISSPACER. Je dále vybaveno celoobvodovým kováním MACO MULTI TREND umožňující čtyři polohy větrání, s kovaním dle výběru a také efektivní těsnění z pružných materiálů.  

Okna vyrábíme v dřevohlíníkové, lakované, lazurované nebo metalizované německými barvami SIKKENS, s luxusními moderními okapnicemi GUTTMANN. 

 

Technologické parametry

Součinitel prostupu tepla celého okna Uw=1,2 W.m-2K-1, Konstrukční tloušťka hranolu 68 mm, Izolačním dvojsklo 4-16-4 CL+ultra Ar, Ug=1,1 W.m-2K-1, Zvuková izolace okna Rw = 32 dB. Parametry lze dále zlepšovat volbou speciálních skel. 

Profil IV 68 DAKO se doporučuje především pro rekonstrukce, a také do částí domu, že kde není třeba udržovat vysoký standard tepla. Při dnešních standardech však okno není vhodné do nízkoenergetických výstaveb. 

Jak se dozvědět přibližnou cenu? Pošlete nám online poptávku.

Přijděte se poradit osobně na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. 

zpět