DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

EUROOKNA IV 78

EUROOKNA IV 78

Dřevěné oknoProfil 78 je v současné době nejobjenávanějším profilem v naši výrobě EUROOKEN.

Rámy oken jsou vyrobeny z vícevrstvých cinkovaných nebo fixních lepených hranolů z dřeviny dle výběru tloušťky 78 mm, obvykle se zasklením trojsklem s plynem v meziprostoru ARGONEM.

Technologické paramatry pro dům při volbě trojskla

V případě zasklení trojsklem jsou technologické parametry zdokonaleny: Součinitel prostupu tepla celého okna Uw=0,93 W.m-2K-1, Konstrukční tloušťka hranolu 78 mm, Izolačním trojsklo CL+ 4-12-4-12-4 CL+ Ar, Ug=0,7 W.m-2K-1, Zvuková izolace okna Rw = 33 dB. Parametry lze zvyšovat volbou speciálních skel.  


 

Okno je opatřeno celoobvodovým kováním MACO MULTI TREND s možností čtyřech poloh větrání, efektivním těsněním a moderní okapnicí GUTTMANN. 

Okna vyrábíme lazurované, lakované či metalizované. Používáme doposud nejpokročilejší systémy povrstení SIKKENS DURAFLEX. Do oken je možné si navolit různé varianty zasklení i kování.   

Profil 78 vytváří ideální variantu do rekonstrukcí i novostaveb. I když profil nedosahuje takových dokonalých parametrů ani Uw jako profil 92, doporučujeme důkladně promyslet projekty rekonstrukcí z hlediska větrání a energetické bilance domu. 

Zjistěte, kolik vaše okna budou stát a pošlete cenovou poptávku. 

Přijděte se poradit a vybrat vaše eurookna na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. Těšíme se na vás. 

 

zpět