DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

VÝROBA A PRODEJ:
- DŘEVĚNÁ OKNA
- EUROOKNA
- VCHODOVÉ DVEŘE
- POSUVNÉ DVEŘE A STĚNY
- ZIMNÍ ZAHRADY
- DUBOVÉ PODLAHYDAKO spol. s r.o.
Ostrava, Slovenská 4

tel. 596 133 629
777 701 103
okna@nizkoenergeticky.cz
mapa_seznam.gif, 442B mapa_google.gif, 481B

EUROOKNA IV 78

Profil 78 je v současné době nejobjenávanějším profilem v naši výrobě EUROOKEN.

Rámy oken jsou vyrobeny z vícevrstvých cinkovaných nebo fixních lepených hranolů z dřeviny dle výběru tloušťky 78 mm, obvykle se zasklením trojsklem s plynem v meziprostoru ARGONEM.

Je možné aplikovat i dvojsklo. 


Standardní řešení

V případě dvojskla je součinitel prostupu tepla celého okna Uw=1,19 W.m-2K-1, konstrukční tloušťka hranolu 78 mm, Izolačním dvojsklo 6-20-4(nebo 4-16-4 či 4-18-4) CL+ultra Ar, Ug=1,1 W.m-2K-1, Zvuková izolace okna Rw = 35 dB.

 Možnosti pro trojsklo a vyšší energetické úspory

Ceny energií jsou a budou stále vyšší, a proto je moudré investovat do spolehlivého zateplení, které náklady na teplo znatelně sníží. 

Profil IV 78 je ideální i v případě, že se pro zlepšení energetických parametrů rozhodnete pro osazení  trojsklem, která stále může být vhodnou a cenově přístupnější alternativou k profilu 92, které je vždy s trojsklem.

Jako u všech profilů eurooken, je aplikován teplý rámeček SWISSPACER.  

Technologické paramatry pro dům při volbě trojskla

V případě zasklení trojsklem jsou technologické parametry zdokonaleny: Součinitel prostupu tepla celého okna Uw=0,93 W.m-2K-1, Konstrukční tloušťka hranolu 78 mm, Izolačním trojsklo CL+ 4-12-4-12-4 CL+ Ar, Ug=0,7 W.m-2K-1, Zvuková izolace okna Rw = 33 dB. Parametry lze zvyšovat volbou speciálních skel.  

Okno je opatřeno celoobvodovým kováním MACO MULTI TREND s možností čtyřech poloh větrání, efektivním těsněním a moderní okapnicí GUTTMANN. 

Okna vyrábíme lazurované, lakované či metalizované. Používáme doposud nejpokročilejší systémy povrstení SIKKENS DURAFLEX. Do oken je možné si navolit různé varianty zasklení i kování.   

Profil 78 vytváří ideální variantu do rekonstrukcí i novostaveb. I když profil nedosahuje takových dokonalých parametrů ani Uw jako profil 92, doporučujeme důkladně promyslet projekty rekonstrukcí z hlediska větrání a energetické bilance domu. 

Zjistěte, kolik vaše okna budou stát a pošlete cenovou poptávku. 

Přijděte se poradit a vybrat vaše eurookna na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. Těšíme se na vás. 
zpět
© DAKO spol. s r.o., vytvořil diarek.cz