DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

EUROOKNA IV 92

EUROOKNA IV 92

Dřevěné oknoV europrofilech oken se jedná o nejvyšší třídu eurooken a zasklení, a to s tepelně-izolačním trojsklem. 

Součinitel prostupu tepla celého okna Uw=0,8 W.m-2K-1 (certifikace z ift-Rosenheim v Německu), konstrukční tloušťka hranolu 92 mm, koeficient tepelné prostupnosti skla Uw=0,5 W.m-2K-1, Zvuková izolace okna Rw = 32 dB, aplikován je "teplý" rámeček SWISSPACER. Možnost kryptonových oken. 


Okno je vyrobeno z cikovaného nebo fixního vícevrstvého lepeného hranolu z dřeviny dle výběru, který je tloušťky 92 mm. Obecně, čím silnější je tlošťka lepeného hranolu, tím - i materiálně -  více izolace, což může zajistit nižší koeficient prostupnosti tepla Uw. 

Okna vyrábíme v dřevohlínníkových i dveřených profilech, lazurované, lakované či metalizované německými barvami SIKKENS DURAFLEX. Okno je vybaveno moderním celoobvodovým kováním MACO MULTI TREND s možností čtyřech poloh větrání. 

Do oken je možné si navolit různé varianty skel i kování. 

Nejefektivnějí zasklení

Skleněná výplň sestavena ze třech speciálních skel tloušťky 4 mm, z toho dvě jsou pokryta průhlednou kovovou vrstvou (tzv. soft coating) do meziprostoru zasklení. Meziprostory je vyplněn inertním plynem ARGON, který nahrazuje vzduch pro zlepšení tepelně-izolačních vlastností skla. 

Nadstandartní řešení pro extrémní pasivní domy

V případě pasivních domů je možné vyplnit meziprostor KRYPTONEM, popřípadě použít speciální zasklení s folií nahrazující jedno sklo nebo čtyř skel, který umožní dosáhnout Ug až na 0,5 či 0,4W/(m2.K). 

Profil 92 doporučujeme do novostaveb a promyšlených projektů rekonstrukcí, kde je optimálně řešeno i větrání domu.

Zjistěte přibližnou cenu vašich oken a pošlete online poptávku.

Přijděte se také poradit o výbru vašich dřevěných eurooken na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o.

zpět