DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Metalizovaná eurookna

Metalizovaná eurookna

Barvy DAKOMnohým zákazníkm se líbí moderní design, kterého mohou dosáhnout z fasádní strany díky dřevohliníkovým okenům. 

Finančí náročnost je však vysoká, rovněž tepelně-izolační vlastnosti rámu jsou nedostačující, a tak zákazníci volí inovativní řešení - možnost dosáhnout kovového vzhledu oken díky speciálním technologiím barev SIKKENS. 


Kvalitní povrstvování barvami a technologiemi SIKKENS

Společnost DAKO spol. s r.o. se po letech zkušeností rozhodla pro technologie německých výrobců SIKKENS, je možné si tak vybrat se široké nabídky odstínů RAL v přírodních tónech lazur, nebo volit krycí barvy s možností výběru ze širokého vzorníku barev.

Nové řešení se vzhledem kovu

Firma SIKKENS nyní vyvinula takové možnosti povrstvování, které umožní dosáhnout metalického vzhledu. Okna mohou mít kovový vzhed, což umožňuje dosáhnout luxusního a futuristického designu. Žádaný je například bronzový či kovový odstín, a to do budov, které mají z hlediska architektury vypadat industrálně nebo velmi moderně. 

Barvy DAKO

Kolik by vaše okna s designem kovu stála? Pošlete cenovou poptávku.

Vzorkovník je k prohlédnutí na obchodním oddělení společnosti DAKO spol. s r.o.  Přijďte se i vy poradit osobně s našimi techniky. 

zpět