DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Vnitřní rolety - netradiční prvek interiéru

Vnitřní rolety - netradiční prvek interiéru

Rolety jsou ideálním alternatinou pro horizontální žaluzie. U rolet je předností jiný mateirál - zpravidla druh plastu či látky.  Nově jsou rolety instalovány a dodávanýn v křídle oken, nikoli na něm, proto roleta pevně drží, kde má. 

Pro jednoduchou manipulaci, vynikající ochrana před slunečním zářením i neopakovatelný vzhled je roleta druhem stínění, který v interiérechd domácnotí i kanceláří postupně nahrazuje nejběžnější typ  a materiál zastínění - hliníkové žaluzie.


Jednoduchost ovládání 

Rolety jsou ovládány nejbězněji řetízkem, přičemž je využito progresivního typu ovládání - závažím, aby byl řetízek zatížen, což dovolí manipulaci bez tápání po řetízku. Je možné rolety dokonce motorizovat - tzv. motorické rolety jsou oblíbeným druhem moderního ovládání, buď místním spínačem, nebo dálkové.

Nový a nekonvenční designe

Rolety se ještě více začaly těšit oblibě po tom, co se častěji vyskytovaly v katalozích populárních kalatogů firmy IKEA. Jejich materiál, zajímavý vzhled a jistá průsvitnost v ukázkových interiérech nejen zcela nahradily záclony a závěsy, ale také hliíkové žaluzie či látkové, které jsou jednoduše nejtradičnějším způsobem stínění.

Cenová dosupnost

Ačkoli každý druh stínění představuje investici, je třeba říci, že právě látkové rolety jsou při svém velmi efektivním designu a skvělému stínícímu efektu skutečně dostupným komfortem. Proto se nemálo obyvatel svých bytů nebo pracovníků kanceláří mohou rozhodnout i pro změnu, která vytvoří interiéru zcela nový charakter.

I tyto prvky je vhodné promyslet při konzultacích na obchodním oddělení DAKO spol. s r.o., těšíme se na vás.  

 

 

zpět