DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

FSB dveřní madla (nerez ocel,eloxovaný hliník nebo povrch

FSB dveřní madla (nerez ocel,eloxovaný hliník nebo povrch

                    


 

                    

Madla uzamykatelných vstupních dveří se doplňují z venkovní strany o rozetu vložky zámku, z vnitřní strany se vstupní dveře standardně osazují běžným zámkovým štítkem s klikou. Funkce samostatného a-typ madla a rozety je stejná jako standardní kliky- madlo. Toto řešení se skládá ze samostatných dodávek - madel, rozet a klikových štítků. 

Variantně lze madla instalovat oboustranně, pak se rozeta vložky zámku rovněž instaluje oboustranně pro možnost uzamknutí. Při tomto řešení je zámková rozvora v provedení s válečkem - to zajišťuje funkci otevření dveří potáhnutím za madlo respektive zatlačením na madlo (křídlo dveří).

 

Dveře lze osadit Vámi dodaným madlem, nebo madlem dle výběru z katalogů dostupných na obchodních oddělení společnosti DAKO spol. s r.o.a nebo zajistíme výrobu dle Vašich parametrů a představ.

 

V případě vlastní dodávky je potřebné, aby madla, štítky a rozety byly s roztečí  klika - vložka 92 mm a s délkou štoubů pro sešroubování vnější a vnitřní části kování odpovídající vybranému typu dveří. Například EURO dveře 78 mají tloušťku rámu v místě štítků 78 mm, takže štouby pak budou délky, aby bylo možné přes tuto tloušťku přišroubovat navzájem odpovídající prvky kování.

 

 

Další podrobné informace rádi poskytnou obchodně-techničtí zástupci pro okna a dveře společnosti Dako spol. s r.o. Ostrava.

zpět