DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Kliky vložky

Antipanikové kování chrání životy

Fukce antipanikového kování

Panikové kování s mechanicky ovládanými madly je určeno pro standardní jednokřídlé, dvoukřídlé a protipožární dveře, zejména u nouzových východů a všude tam, kde je při vzniklé nenadálé situaci potřeba rychlého úniku z objektu. Panikové kování umožňuje otevření dveří tlakem na madlo ve směru úniku, a to i při uzamčených dveřích zvenku.  

...více

Přístupový systém EKEY ® TOCAhome

Princip tohoto zařízení zpočívá v tom, že skener snímá speciálním řádkovým senzorem papilární linie prvního članku prstu a ukládá z něj charakteristické znaky ve formě biometrického „klíče“. Souhlasí-li data uživatele s uloženými daty (liniemi prstu), jsou této oprávněné osobě otevřeny dveře či brána.

...více

Model PARIS - klika vstupních dveří HOPPE

Řešení této kliky je takové, že bezpečnostní vnější štítek je neviditelně přišroubovaný s ocelovou podložkou a třemi vodícími čepy, vnitřní štítek s ocelovou podložkou, 3 šrouby M6, rozteč PZ 92 mm.

Varianty provedení

hliník přírodní elox
hliník neusilber elox
hliník bronz elox
hliník v úpravě bílá

...více

Klika vstupních dveří MOS

Tato klika nabízí jiné řešení, kdy je bezpečnostní vnější štítek neviditelně přišroubovaný s ocelovou podložkou a třemi vodícími čepy, vnitřní štítek s ocelovou podložkou, 3 šrouby M6, rozteč PZ 92 mm.

Varianty provedení

hliník přírodní elox
hliník neusilber elox
hliník bronz elox
hliník v úpravě bílá

...více

Model LONDON - klika vstupních dveří HOPPE

Existují různé možnosti řešení klik. 

U tohoto typu kliky je bezpečnostní vnější štítek neviditelně přišroubovaný s ocelovou podložkou a třemi vodícími čepy. Vnitřní štítek je s ocelovou podložkou, 3 šrouby M6, rozteč PZ 92 mm.

Designové varianty provedení   

hliník přírodní 

eloxhliník neusilber

elox hliník bronz

elox hliník v úpravě bílá
 

...více

Technika a zamykací systémy DAKO

Vložky zámků jsou jedním ze standardních vybavení dřevěných dveří. DAKO nabízí vložky od německé firmy BKS, Italské firmy GEGE a české vložky FAB. Nabídka je od standardní bezpečnosti až po bezpečnost třídy 6 2.

Přes rozsáhlou nabídku bezpečnostních vložek je třeba u rodinných domů zvážit i bezpečnostní kritérium "omezeného počtu znalých",  to je aby vložka používána při stavbě byla nahrazena novou do "konečného domu", do které je pak možné více investovat.  

Nabízené vložky od všech výrobců jsou v řadách nejvyšších standardů kvality s různými funkcemi a zařízeními. Umožňují zavést  zamykací systém - tím se rozumí uzamykací vložky, které jsou ve funčních vztahu ke klíčům. Přitom rozlišujeme různé typy zamykacích systémů, které se používají i ve smíšené formě.

Systém generálního klíče

Zařízení s generálním hlavním klíčem jsou uzamykací zařízení s vícerými úrovněmi oprávnění. Všechny uzamykací vložky GHS-zařízení mohou být ovládány generálním hlavním klíčem (GHS). Vícero různých jednotlivých klíčů (ES) může být podřízeno skupinovému klíči (GS). Vícero různých skupinových klíčů může být podřízeno hlavnímu klíči(HGS).

Systém generálního klíče je možné použít pro správní s hospodářské budovy, firmy, závody, finanční instituce, hotely a sanatoria, nemocnice, univerzity, divadla a jiné.

Systém hlavního klíče

Zařizení s hlavním klíčem obsahuje množství uzamykacích vložek s vždy přiřazeným jednotlivým klíčem. Každá uzamykací vložka v HS zařízení může být uzamčena - to znamená ovládána - kromě přiřazeného klíče i hlavním klíčem. Majitel hlavního klíče může tedy uzamykat všechny uzamykací vložky resp.dveře svého HS-zařízení.

Systém hlavního klíče je možné používat v malých kancelářských a výrobních budovách, obchodech a restauracích i rodinných domech. 

Centrální zamykací systém

Tento systém je určen především pro domácnosti a byty. S centrální zamykáním jediným klíčem (Z-systém) můžete vybavit budovu od vstupu až po jízdní kolo. 

To může být sestaveno podle požadavků libovolného počtu typů zámků včetně visacích. Jinými slovy, každý klíč v zadaném provedení umožní otevření více zámků.

...více

Cylindrické vložky BKS bezpečnost dle ENV 1627 třída 6 2

Cilindrická vložka s bezpečností prti vloupání třídy 6/2  - provedení

...více