DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Vchodové dveře ze standardního sendvičového křídla

Vchodové dveře ze standardního sendvičového křídla

Dveře DAKO

Dveře DAKO

Konstrukce na tento specializovaný typ nabízíme zákazníkům v případě, že si přejí designe "hladkých masivních dveří".  Mají výborné tepelně-izolační účinky. 

Dveřní křídlo může být dále dekorováno nalepenými příčkami, vyfrézováním drážek, a pro větší efekt mohou vyříznuty otvory různých tvarů, do kterých je vloženo izolační či jinak povrchově zajímavé sklo.


Výhody dřevěných sendvičových dveří

Rám dveřního křídla je tvořen vícevrstvými lepenými hranoly. Tyto jsou kryty vrstvami překližky a vrchní dýhou. Střed křídla je vyplněn polyuretanovou pěnou (PU), právě tato umožňue dosáhnout výborných tepelně - izolačních vlastností.

Zákazníkům často tyto typy dveří díky konstrukci evokují i dojem větší bytelnosti a bezpečnosti, ačkoli při požití tzv. rámových typů dveří jsou tepeně izolační i bezpečnostní téměř stejné.

Bezpečnost díky specializovanému kování

Všechny otvorové výplně, tedy jak okna, tak vchodové dveře, vybavuje naše společnost DAKo spol. s r.o. tzv. bezpečnostními protikusy. To znamená, že pokud takové dveře zavřete a uzamknete, ve vnitřním celoobvodovém kování se zaháknou bezpečnostní "kliky", které znemožňují vypáčení oken i dveří, což je způsob, který vykradači damů s oblibou používají.

Nabídka sendvičových vchodových dveří

Mnoho zákazníků je inspirováno jak výberem určitého realizovaného prvku, tak například fotografií v nejrůznějších časopisech, a barevný typ pak přizpůsobují tak, aby ladil k oknům zakázky. Škála odstínů lazur, barev nebo druhů povrchových úprav je prakticky neomezená.

Pro naše zákazníky nabízíme také katalog nejčastějších a nejosvědčenějších typů vchodových dveří. Výhodou takového variriabilnosti je především to, že lze takto urbůsobit cenu tak, aby byla pro zákazníka dosažitelná. Každé dveře katalogové lze navíc individualizovat výběrem odstínu barvy či lazury. 

Zde si můžete prohlédnout některé designy dveří z našeho obsáhlého katalogu. 

Výroba DAKO

Výroba DAKO.

Výroba DAKO.

Výroba DAKO.

 

Kolik by takové dveře přibližně stály? Můžete to zjistit zasláním online cenové poptávky. 

Rádi vám ohledně sedvičových vstupních dveří a jejich designu poradíme na obchodním oddělení společnosti DAKO spol. s r.o.