DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Bezpečnost dveří

Rozvora GU-SECURY AUTOMATIC ve standardu

Zámek do vstupních dveří.Do svých dveří můžete nechat instalovat perfektní bezpečnostní vybavení vstupních dveří pomocí automatického vícebodového uzavírání.

Princip spočívá v tom, že po zabouchnoutí dveří se automaticky - bez uzamykání - vystřelí vícebodová střelková uzávěra délky 20 mm. To zajistí optimální bezpečnost.

...více

Bezpečnostní kliky s ocelovými deskami

Bezpečnostní klika do vstupních dveří.Jedná se o bezpečnostní vrchní kování. 

V tomto bezpečnostním prvku je zajištěno vícenásobné sešroubování štítů proti násilnému vytržení, masivní ocelová konstrukce pod krytem venkovního štítu. V klice je instalován specializovaný čtyřhran pro bezpečnostní soustavy kování.

Ochrana je také zajištěna díky cylindrické vložky ze speciálně tvrzené oceli. Ta zabraňuje otočení cylindru vložkou. Dále, bezpečné upevnění třemi šrouby na vnitřní straně upevnění skrz ocelovou desku zajišťuje stabilní ochranu a hezčí vzhled.
 

Bezpečnostní vložky dle požadavků odolnosti

Bezpečnostní vložka do vstupních dveří.Instalováním těchto prvků je zaintegrována vysoce kvalitní bezpečnostní technika - systém cylindrických vložek s bezpečnostními klíči pro nezávislé oboustranné otvírání.

V základním provedení je s bezpečnostní odolností "stupeň 3".

Výběr prvků pro zajistění zvýšené bezpečnosti nabízíme pro okna i dveře v širokém rozsahu.

Výplně a zasklené dle požadované bezpečnosti

Výplněmi dveří - bezpečnostními zaskleními a kazetami - lze dosáhnout zvýšéné bezpečností například proti vloupání.

Také s ohledem na bezpečnost provozu  - kupříkladu ve veřejných budovách nebo školách - lze vybrat skleněnou výplň, která je tvrzena proti rozbití a tím poranění.

Bezpečnost ovlivňuje i provedení dveří, například počet a vzdálenost příček, velikost výplně dveří a podobně.

Přijděte se o otázce zajištění bezpečnosti poradit na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o. 

Překrytí vložky zámku proti odvrtání a vypáčení

Kování s překrytím vložky dále zvyšuje bezpečnost vnějšího kování.

Kulatá střední krytka se otáčí spolu s vrtákem, štěrbina pro klíč má podélný tvar nevhodný pro vrtání a je z vysoce pevnostní ocele, což zajistí stížení odvrtání. To zloději často při vloupání používají. 

Tělo krytky zcela zakrývá vložku tak, aby nešla uchytit páčidlem nebo jinak rozlomit. Materiál je z vysoce pevnostní ocele, tvar krytky a její napojení na štítek kliky je rovněž konstruováno pro znesnadnění uchycení páčidlem.

O podrobnostech vás rádi informujeme na obchodním oddělení společnosti DAKO spol. s r.o.