DAKO spol. s r.o. - EUROOKNA: https://www.nizkoenergeticky.cz/

Dveře exklusiv - dřevohliníkové

Dveře exklusiv - dřevohliníkové

Dřevohlíkové dveře OstravaDřevohliníkové vchodové dveře jsou třídou exklizivity sami o sobě. 

 

Venkovní hliníkový plášť zajistí nejen designově exlusivní provedení, ale i energeticky vysoce efektivní řešení. 


 

Výhody kombinace dřeva a hliníku

Venkovní hliníkový plášť znamená jistotu bezpečnosti a trvanlivosti pro maximální ochranu dřevěného povrchu s minimální údržbou. Z venkovní strany, kde je v případě klasických dřevěných eurooken a dveří povrch z exteriéru namáhán nejvíc, není těměř třeba zajištovat svědomitý pravidelný servis jako je tomu v případě oken a dveří celodřevěných.

"Vnitřní dřevěné provedení takovýchto vchodových dveří zaručuje pevnost a bytelnost konstrukce zvenčí, krásu a příjemnost dřeva pro příjemnou domácí atmosféru. Skutečnost, že jsou dveře celodřevěné, znamená vysoký tepelný odpor komplexně  uvažovaných dveří, což znamená snížení nákladů na vytápění.Dřevohlíkové dveře Ostrava

Konstrukční princip

Dřevěná i hliníková konstrukce je připravena na CNC centru podle výběru provedení pro našroubování hliníkového opláštění dřevěných rámů a ploch.

Konstrukční princip spočívá v tom, že pevné dřevěné dveře směřují do interiéru, kde tvoří určitou "čast nábytku", a z exteriéru je odolný a moderní plášť z hliníku. Standardní tloušťka hliníku z exteriérní strany je 3 mm (4 mm nebo 5 mm na vyžádání).  

Hliníkový plášť je charakteristický nejen pro variabilitou tvaru a barvy, ale především pro její spolehlivou stabilitu. 

Široká variabilita designu

Nabízíme prakticky neomezený výběr barev. Ze zkušeosti však dáváme doporučení pro strukturální a matné trendy. Lze dosáhnout různých designování, od ultramoderního přes klasický vzhled.

Pro naše zákazníky je k dispozici katalog Highlights pro ideální a snadnější výběr hliníkových konstručních prvků.

- Individuální design všech rozměrů a lehké profily
 -rám a křídlo v koordinované zbarvení  

- Vrstvy pro hliníkové dveře jsou optimalizovány tak, aby se prvky dřevo-hliníkových systémů Gutmann, které použváme, daly upravit.

Dřevohlíkové dveře Ostrava

Exkluzivní investice do domu

Bohužel, výroba dřevohliníkových konstrukcí je finančně náročná, vyplatí se uvažovat jako investici především do pasivních domů. Dalším velkých negativem dřevohliníkových oken a dveří je jejich vysoká ekologická náročnost a zátěž na životní prostředí. Výroba hliníku je jednou z energeticky nejnáročnějších, protože je třeba často nešetrně těžit rudu bauxit, která se dále zpracovává chemicky náročným procesem.

Na druhou stranu, je pravda, že díky těmto efektivním konstrukcím je možné ušetřit množství energie a tepla při vytápění Vašeho bytu nebo rodinného domku, a není třeba po několika letech dveře přetírat.

Koli by jste za dveře zaplatili? Můžete se to dzvědět zasláním cenové poptávky. 

Přijděte se o dřevohliníkových dveřích poradit osobně na obchodní oddělení společnosti DAKO spol. s r.o., rádi s vámi budeme spolupracovat.